Porównaj oferty firm uzyskujących odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot!

Opóźniony lub odwołany lot może przytrafić się każdemu i potrafi skutecznie pokrzyżować nasze plany. Warto pamiętać, że jeżeli zakłócenie rejsu nastąpiło z winy przewoźnika, możemy domagać się wysokiego odszkodowania aż do 600 Euro na jednego pasażera. Dochodzenie odszkodowania za lot na własną rękę może jednak okazać się problematyczne. Linie lotnicze niechętnie bowiem rozpatrują indywidualne wnioski pasażerów i nie są skłonne do wypłaty rekompensaty. Dlatego warto sięgnąć po pomoc firm, które specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań lotniczych.

Przygotowany przez nas ranking firm oferujących pomoc w dochodzeniu odszkodowań za loty, pozwoli Ci wybrać najlepszą opcję i zwiększy Twoje szanse na otrzymanie rekompensaty. 

Podaj szczegóły lotu i przekonaj się, która oferta jest najkorzystniejsza.

Jak działa nasz ranking ofert?

Po wypełnieniu powyższego formularza, otrzymasz ranking ofert firm, które od lat i z sukcesami pomagają pasażerom uzyskać odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot.
Wszystkie uwzględnione w zestawieniu przedsiębiorstwa świadczą usługi na zasadzie „no win - no fee”. Jednak ich oferty znacznie różnią się między sobą. To z kolei wpływa na cenę ich usług.
Ranking pokazuje, ile pieniędzy trafi do Ciebie w przypadku skutecznej likwidacji szkody przez daną firmę. Jest to kwota po potrąceniu prowizji.

Skorzystanie z pomocy profesjonalistów pozwala Ci zaoszczędzić sporo czasu i zwiększa szanse na skuteczne wyegzekwowanie odszkodowania lotniczego od przewoźnika. Przy wyborze odpowiedniej firmy, dobrze jest uwzględnić stawki prowizyjne, jakość usług, opinie Klientów, a także skuteczność w prowadzeniu spraw. 

Na polskim rynku odszkodowań za loty funkcjonują firmy, które oferują zróżnicowane stawki prowizyjne za pomoc w dochodzeniu roszczenia. Większość z nich działa na zasadzie “no win, no fee”, co oznacza, że otrzymują one wynagrodzenie tylko w sytuacji, w której sprawa zostanie zakończona sukcesem. 

 

 • AirCashBack- jest zdecydowanym liderem rankingu odszkodowań za lot. Prowizja AirCashBack w razie gdy likwidacja szkody odbywa się na etapie przedsądowym wynosi 25%. Jeżeli sprawa trafia do sądu, prowizja wzrasta do 39%.
   

  • AirHelp - prowizja tej firmy jest jedną z najwyższych na rynku. Za prowadzenie sprawy AirHelp pobiera 35% wartości odszkodowania, w razie gdy likwidację szkody uda się przeprowadzić na etapie przedsądowym. W przypadku, w którym sprawa musi trafić do sądu, prowizja wzrasta aż do 50%.
    
  • lot-opozniony.pl - prowizja, którą pobiera lot-opozniony.pl za prowadzanie sprawy, w przypadku gdy odszkodowanie udaje się uzyskać na etapie przedsądowym, wynosi 29%. Jeżeli sprawa trafia do sądu, ulega ona zwiększeniu do 44% wartości odszkodowania.
    
  • Delayfix - prowizja Delayfix za prowadzenie sprawy wynosi 25%, w razie gdy likwidacja szkody odbywa się na etapie przedsądowym. W przypadku, w którym sprawa trafia do sądu, prowizja wzrasta do 40%.
    
  • Skycop - Skycop oferuje jedną z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku. Ich podstawowa prowizja za prowadzenie sprawy wynosi bowiem 36,3% wartości odszkodowania, a po skierowaniu sprawy do sądu wzrasta do 50%.