Powrót do listy wpisów
Koniec z odprawą - linie lotnicze easyJet odbiorą bagaż spod Twoich drzwi
1 min czytania

Koniec z odprawą - linie lotnicze easyJet odbiorą bagaż spod Twoich drzwi

Autor: AirCashBack 10-01-2024

Tanie linie lotnicze easyJet wpadły na pomysł, który w założeniu ma ułatwić podróżnym odprawianie bagażu. Przewoźnik proponuje możliwość zabrania walizek bezpośrednio z Twojego domu.


Linie lotnicze same zajmą się Twoim bagażem
 

Odprawa bagażu na lotnisku dla wielu osób jest bardzo stresującym doświadczeniem. Często wiąże się ona ze staniem w długich kolejkach i koniecznością przyjazdu na lotnisko ze znacznym wyprzedzeniem. Dlatego też easyJet wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów uruchomił innowacyjną usługę odbioru bagażu z miejsca zamieszkania.

Aby móc skorzystać z usługi, należy wskazać punkt odbioru bagażu, który zabierze akredytowany kierowca. Usługa ma być realizowana przez pracowników linii we współpracy z firmą zajmującą się odbiorem i dostawą bagażu, Airportr.


Odpowiedź na realne potrzeby pasażerów
 

Przed wprowadzeniem danego rozwiązania easyJet przeprowadził badanie, z którego wynika, że 40 procent Klientów linii byłoby zainteresowanych skorzystaniem z opcji transportu bagażu. Dana usługa została póki co wprowadzona dla podróżnych korzystających z portu lotniczego London Gatwick oraz z Genewy. Ceny zaczynają się od 37 funtów. 


Udostępnij znajomym