Powrót do listy wpisów
Koniec z odprawą - linie lotnicze easyJet odbiorą bagaż spod Twoich drzwi
1 min czytania

Koniec z odprawą - linie lotnicze easyJet odbiorą bagaż spod Twoich drzwi

Autor: AirCashBack 10-01-2024

Tanie linie lotnicze easyJet wpadły na pomysł, który w założeniu ma ułatwić podróżnym odprawianie bagażu. Przewoźnik proponuje możliwość zabrania walizek bezpośrednio z Twojego domu.


Linie lotnicze same zajmą się Twoim bagażem
 

Odprawa bagażu na lotnisku dla wielu osób jest bardzo stresującym doświadczeniem. Często wiąże się ona ze staniem w długich kolejkach i koniecznością przyjazdu na lotnisko ze znacznym wyprzedzeniem. Dlatego też easyJet wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów uruchomił innowacyjną usługę odbioru bagażu z miejsca zamieszkania.

Aby móc skorzystać z usługi, należy wskazać punkt odbioru bagażu, który zabierze akredytowany kierowca. Usługa ma być realizowana przez pracowników linii we współpracy z firmą zajmującą się odbiorem i dostawą bagażu, Airportr.


Odpowiedź na realne potrzeby pasażerów
 

Przed wprowadzeniem danego rozwiązania easyJet przeprowadził badanie, z którego wynika, że 40 procent Klientów linii byłoby zainteresowanych skorzystaniem z opcji transportu bagażu. Dana usługa została póki co wprowadzona dla podróżnych korzystających z portu lotniczego London Gatwick oraz z Genewy. Ceny zaczynają się od 37 funtów. 


Jeżeli pyrzyrafił Ci się zakłócony lot będący wynikiem zaniedbań linii lootniczych, możesz domagać się odszkodowania. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszenia szkody dostępny na naszej stronie internetowej.


Udostępnij znajomym